Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
czwartek,18 października
Imienieny:
Juliana, łukasza, Bogumiła
dziś
pogoda_1
7°C
jutro
pogoda_2
12°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
"Dobro zawsze powraca...!"
obrazek
Jakiś czas temu zostałem zaszczycony propozycją objęcia swoistym patronatem zainicjowanej przez naszą młodzież akcji rozprowadzania kartek świątecznych na rzecz stowarzyszenia Sursum Corda (W górę serca!). Koordynatorem akcji na terenie Harklowej jest Patryk Firfas, zaś kartki można będzie zakupić w najbliższą niedzielę tj. 26 listopada, o godzinie 15:00 nasi wolontariusze będą zaczynać od Boru i Szyby kierując się do centrum wsi. Kartki można też zamówić pod nr. tel. 882 727 257 (Patryk Firfas). Szczegóły na tablicach ogłoszeniowych.
Na plakacie czytamy m.in. "(...)Mamy dla Ciebie świąteczne kartki, których moc jest podwójna. Za pierwszym razem ta moc ujawni się tuż przed Świętami, gdy adresat wyjmie kopertę ze skrzynki i otwierając ją uśmiechnie się na myśl o Tobie. Za drugim razem dobra moc zadziała, gdy dochód ze sprzedaży zainwestujemy w pomoc ludziom, którzy bardzo jej potrzebują, chorym i niepełnosprawnym z prowadzonego przez nasze stowarzyszenie programu NA RATUNEK.(...)".
Cieszy i dobrze wróży na przyszłość, że takie piękne, niewymuszone inicjatywy interesują młodych ludzi. Doceńmy to, bo "dobro zawsze powraca...!"

"Pomagając bliźnim, potwierdzamy prawdę o człowieku, o jego człowieczeństwie - tę prawdę, której świat potrzebuje dziś bardziej niż chleba."(J. Tischner).
We wczorajszym programie "Uwaga" TVN wyemitowany został poruszający reportaż o codziennej walce i cierpieniu małej, rezolutnej wojowniczki Zuzi Plewa z Knurowa. Zuzia jest podopieczną fundacji "Nie jesteś sam" i potrzebuje pomocy. Tak na "już" można pomóc przez wysłanie SMS-a na o treści POMAGAM numer 7126.
Film przedstawia zwiastun tego reportażu, całość można obejrzeć na stronie Uwaga TVN http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/zuzia-potrzebuje-waszej-pomocy,246849.html
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ